Depolama Hizmetleri Firması

Depolama Hizmetleri

Türkiye’nin en önemli nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat eşya depolama hizmetleri alanında büyük önem taşımaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan tüm taşıma sistemleri müşterilerimizi memnun etmektedir. Firmamız 1956 yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde devrim yaratmıştır. Çolakoğlu nakliyat profesyonel elemanları ile tüm eşyalarınızı paketlemektedir. Paketlenen eşyalarınız, Çolakoğulları Nakliyat depolarına götürülmektedir. Bununla birlikte istediğiniz süre zarfına kadar buralarda muhafaza edilmektedir. Nakliyat firmamızın bünyesine ait olan depolar, günlük olarak temizlenmektedir. Aynı zamanda eşyaların kontrolleri belirli aralıklarla ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ülke genelinde birçok firma depolama hizmeti sağlamaktadır. Fakat depolama hizmetleri sektöründe Çolakoğulları Nakliyat öncüdür. Birçok bölgede firmamıza ait depolama sahalarımız bulunmaktadır. Depolama işlemlerimizi gerçekleştirirken, siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun hareket diyoruz. Talepleriniz doğrultusunda eşyalarınızı paketleyerek, en güvenilir yerde depolanmasını sağlıyoruz.

Firmamız tarafından İstanbul’un her bölgesinde depolama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız ev ve ofis eşyalarınızı profesyonel elemanlarımız aracılığı ile düzenli bir şekilde paketlenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda paketleme işlemi bittikten sonra eşya depolama hizmetleri işlemini gerçekleştirmektedir. Depolama işlemlerinde firmamız her zaman Allianz güvencesi ile sigortalama işlemi yapmaktadır. Çalışma koşullarında her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız operasyon sırasında her zaman kaliteli hizmet için kendisini ilkeler belirlemiştir.

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığında bile firmamız her zaman müşteri haklıdır politikası ile hareket etmektedir. Depolama işlemleri ev taşıma veya ofis taşıma işlemlerinden çok farklıdır. Bu yüzden firmamız bu konuda büyük bir hassasiyetle çalışmaktadır. Eşya paketleme ve depolama hizmeti sektöründe Çolakoğulları Nakliyat, diğer firmalardan farklı hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetin farklılıklarını sosyal medya hesaplarımızdan görebilirsiniz. Bununla birlikte sosyal medya hesaplarımızda taşıma, paketleme ve depolama süreçlerine ait tüm aşamaları paylaşmaktayız. Sosyal medya hesaplarımıza girerek, hizmetimiz hakkında değerlendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız günün her saatinde açıktır. Dilediğiniz zaman numaramızı arayabilir, ekibimizde bulunan tüm arkadaşlara sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzun yıllar aynı ekiple faaliyet göstermekteyiz. Bundan dolayı ekibimizdeki tüm arkadaşlar sorunlarınıza yanıt verebilirler.

Tıkla Ara
Mesaj Gönder