Depolarımız Virüse Karşı Dezenfekte Edilmiştir

Dünya genelinde ortaya çıkan virüs sebebi ile birçok ticari faaliyetler durma noktasına gelmiştir. Ülkemizde ise bu virüse karşı hızlı bir şekilde tedbirler alınarak daha fazla yayılmasının önüne geçilmiştir. Bundan dolayı Profesyonel eşya depolama firması olarak her konuda gerekli tedbirleri aldık. Depolarımız virüse karşı dezenfekte edilmiştir. Firmamızın profesyonel ekiplerince tüm eşyalarınız hijyenik ortamlarda depolanmaktadır.

Depolarımız Virüse Karşı Dezenfekte Edilmiştir

Şirketimiz kuruluşundan bu yana her zaman kaliteli eşya depolama hizmetlerine önem vermiştir. Türkiye’de her konuda gerekli organizasyonları yapan, sektörüne büyük katkılar sağlayan firmamız, günümüzde karşımıza çıkan en büyük sorunlardan biri olan virüs sebebi ile devletimizin yönlendirmeleri sayesinde gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. Profesyonel nakliyat firması olarak önce personellerimizin güvenliği diyerek nakliye ve depolama işlemlerimizde hareketlilik sağlamaktayız.

Profesyonel Eşya Depolama
Profesyonel Eşya Depolama

Ayrıca Ev eşyası depolama hizmetlerinde virüse karşı tüm depolarımız ilaçlanmıştır. Mart ayının başından itibaren depolarımıza gelen tüm eşyalar temiz bir ortam sağlanarak depolanmaya çalışılmıştır. Özellikle virüsün kolay bir şekilde yayılabileceğini bildiğimiz için bu konuda 2 kat güvenlik önlemi alınmıştır. Şirketimiz müşterilerinin eşyalarını paketlemeden önce gerekli önlemleri aldıktan sonra, tüm eşyalarını sıfır malzemeler ile paketleyerek taşıma işlemlerine geçmektedir. Taşıma işlemleri sırasında personellerimiz gerekli tüm tedbirleri alarak eşyalarını teslim almaktayız. Şirketimiz bu hizmetleri yine sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

Sizde Çolakoğulları nakliyat ve depolama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com/esya-depolama.html adresine giriş yaparak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Depolarımız Virüse Karşı Dezenfekte Edilmiştir. Gönül rahatlığı ile tüm depolarımızdan faydalanabilirsiniz. Çolakoğulları bünyesinde yapılan tüm nakliye süreçlerini en iyi şekilde organize ederek taşınmanızı gerçekleştirebiliriz. Bununla birlikte nakliyat, taşımacılık ve depolama hizmetlerimiz ile alakalı resimlerimize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada yer alan hesaplarımızı takip ederek, hizmetlerimiz ile alakalı süreçlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Çolakoğulları Nakliyat olarak, kaliteli hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmetimiz ile alakalı randevu işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Pandemi kuralları gereği firmamızın her türlü yasal izinleri bulunmaktadır. Bundan dolayı yasal olarak bir engel bulunmadığından gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Mesaj Gönder