Eşya Depolama Ücretleri

Profesyonel depolama hizmetlerini yıllardan beri düzenli bir şekilde gerçekleştiren Çolakoğlu nakliyat; sizlere her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Aynı zamanda Eşya depolama ücretleri ile ilgili her konuda destek vermektedir. Bununla birlikte Kurumsal yapısı itibari ile sektöründe en iyi olan firmamız ile tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz

2020 Yılında Ev Eşyası Depolama Ücretlerini Ne Kadardır?

taşımacılık hizmetlerinde her zaman lider bir konumda olan Çolakoğlu nakliyat; 1970 yılından beri gerçekleştirdiği depolama hizmetleri ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Kurumsal yapısından asla taviz vermeyen şirketimiz; depolama hizmetlerinde her zaman titiz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.,

Eşya Depolama Fiyatı
Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetlerine büyük önem veren firmamız; İstanbul’un birçok lokasyonunda merkez depolama alanları açmıştır. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm müşterilerine rahat bir şekilde ulaşmayı hedefleyen şirketimiz; her alanda olduğu gibi evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında da bu hizmeti başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Bununla birlikte Depo fiyatları ile ilgili ayrıntıyı da yine diğer sayfalarımızda da takip edebilirsiniz.

2020 EŞYA DEPOLAMA İŞLEMLERİNDE KİRA BEDELLERİ

Depo Tipleri 0-3 Aydan Kısa Süreli    Aylık Kira Bedeli + 3 Aydan Uzun Süreli        Aylık Kira Bedeli
Küçük Boy Depo 400 TL 350 TL
Orta Boy Depo 450 TL 400 TL
Büyük Boy Depolar 500 TL 450 TL

Depolama süreçlerinde; özel paketleme ve özel depolama alanları kullanılmaktadır. Ayrıca yukarıda belirtilen depolama hizmetlerimizin içerisinde taşınma ücretleri dahil değildir.

Eşya Depolama Fiyatları
Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul’un En Güvenilir Depolama Şirketiyiz

Evet, depolama alanında en güvenilir nakliyat şirketlerinin başında gelmekteyiz. Bununla birlikte Firmamız, ev eşyalarınızı depolarken; evinizin tüm eşyalarını bir depoya değilde sanki bir eve koyarcasına altı ful parkeli odalara yerleştirmektedir. Ayrıca Eşya depolama ücretleri ile ilgili her konuda sizlere gerekli desteği sağlayan firmamız; eşyalarınızı depolarken de sigortalama hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda Firmamızın ev eşyası depolama faaliyetlerini ayrıntılı olarak takip etmek için kurumsal eşya depolama sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Özellikle firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bundan dolayı depolama hizmeti süresince siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Mesaj Gönder