Eşya Depolama

Eşya depolama alanında kendisini en iyi şekilde ispatlayan bir nakliyat şirketi olan Çolakoğlu nakliyat, 195 yılından bu yana siz değerli iş ortaklarımıza depolama alanında her türlü yardımı sağlamaktadır. İster uzun vadede ister kısa vadede depolama ihtiyaçlarınıza göre organizasyonu yapabilen firmamız sizlere sigortalı ve kaliteli bir hizmeti sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek sunmaktadır.

Depolama denildiğinde akla hep lojistik sektör gelmiştir. Fakat kendi başına bir sektör haline gelen evden eve nakliyat sektöründe de depolama ihtiyaçları hızla yayılmaktadır. Özellikle ev taşıma hizmetlerinin yoğunlaşmasına vesile olan kentsel dönüşüm ile beraber depolama ihtiyaçları da hızla ilerlemiştir. Nakliye sektöründe adından sıkça söz ettiren Çolakoğlu nakliyat, eşya depolama alanında hızlı bir ilerleme kat ederek sizlere butik depolama hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Firmamız ev eşyalarınızın depolama hizmetlerini gerçekleştirmeden önce her zaman eşyalarınızın nasıl depolanması gerektiği konusunda sizlere gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde vermektedir. Yılların deneyimli nakliyat firmaları ile tüm eşyalarınızı kaliteli bir şekilde paketledikten sonra depolama hizmetleri daha basit bir hal almaktadır.

Profesyonel Eşya Depolama
Profesyonel Eşya Depolama

 

Peki Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

İşte bu noktada hızlı ve güvenilir bir çözüm bulan ve ilerleyen süreçte de nakliyat firmalarının firmamızı özen alarak hareket etmesi firmamızın bu alanda ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir. Ev Eşyası depolama alanında firmamız tüm eşyalarınızı sıfır malzemeler ile paketleyerek depolarına taşımaktadır. Depolama alanımız istediğiniz gibi kapalı oda şeklinde ve altı ful parkedir. Böylece bir eve koymuşcasına gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz.

Sizde firmamız ile depolama ihtiyaçlarınızı karşılatmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden firmamız ile iletişime geçerek hızlı ve güvenli depolama hizmeti almak istediğinizi belirtmek yeterlidir. Firmamız size bu hizmeti kısa bir sürede yerine getirmektedir. Çolakoğlu nakliyat hizmet ve fiyat bilgilerini almak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullaridepolama.com adresimize giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Eşya Depolama hizmetlerinde her zaman lider olan firmamız ile sizde tanışın!

Ev Eşyası Hizmetlerinde Genel Sorular Nelerdir.

1- Eşyaların Depolandığı Yer Neresi?

Eşyalarınız firmamızın Anadolu yakasında SAMANDIRA bölgesinde depolanmaktadır.

2- Eşyalarımızın Güvenliği İle İlgili Olarak Bilgi Alabilir miyiz?

Ev eşyalarınızın depolama süreci bittikten sonra depolarımız 7/24 güvenli şirketi ile korunmaktadır. Ve aynı zamanda kamera sistemleri ile donatılmış bulunmaktadır.

3- Ev Eşyalarımızın Depolarda Bekleme Süresi Ne Kadardır?

Ev eşyalarınızın depolarımızda bekleme süresi sınırsızdır. İster 1 gün sonra eşyalarınızı alın, isterseniz de 10 yıl sonra alınız

4- Eşyaların Depolama İşleminden Önce Paketleme Yapılıyor mu?

Ev eşyalarınız firmamızın kalifiyeli personelleri tarafından detaylı bir şekilde paketlemesi yapılarak, depolama alanına götürülmeden önce hazırlanmaktadır.

5- Eşyalarımızın Sigorta İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Ev eşyalarınız firmamızın yıllardan beri çalışmış olduğu ALLİANZ şirketi ile sigorta işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Sigorta işlemleri sizlerin adına gerçekleştirilmektedir.

Depolama süreçlerinde her türlü ayrıntılı bilgi alışverişini firmamızdan yapabilirsiniz. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin içinde yer alan depolama hizmetleri ile sizlere süreçler hakkında ayrıntılı olarak destek sağlayabilmektedir. Çolakoğulları depolama firması olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız.

Eşya Depolama Ücreti Ne Kadar?

eşya depolama ücretleri ev eşyanızın yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Hemen teklif almak için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz

Eşya Depolama Alanları Nasıl Bir Ortama Sahiptir?

eşya depolama alanlarımız üstü kapalı alt zemini parke ile kaplı odalı bir depolama alanıdır

Ev Eşyası Depolaması Yapıyor Musunuz?

Ev eşyası depolama hizmetlerinde profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat, sizlere depolama hizmetlerinde destek vermektedir.

Eşya Depolama İşinde Sigorta Yapılıyor Mu?

Tüm eşya depolama süreçlerinde firmamız tarafından tüm eşyalarınız ayrıntılı olarak depolanmaktadır

Depolama Kirası Ne Kadar?

eşya depolama kiraları birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. 300 TL’den Başlıyor ayrıntılı bilgi için https://www.colakogullaridepolama.com

İstanbul bölgesinde depolama hizmeti yapıyor musunuz?

İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel depolama hizmetlerimizi mevcuttur. Firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Depolama işinde nakliye ücreti var mı?

Tüm depolama hizmetlerimizin dışında eşyalarınızın depolarımıza nakliyesi için sizden belli bir miktarda ücret tahsis etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Mesaj Gönder