Ev Eşyası Depolama

ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat İle Ev Eşyası Depolama

Türkiye’nin lojistik alanında yenilikleri getiren Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana profesyonel anlamda hizmetler sunmaktadır. Firmamız kadrosu ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken 1970 yılında müşterileri ile yapmış olduğu anket sonucunda eşya depolama hizmetinin de lojistik sektöründe önemli bir  yer edinmesi gerektiği saptanmıştır. Firmamız da bu konu ile ilgili yapmış olduğu istişare sonucunda İstanbul’un belli başlı bölgelerinde antrepolar kurarak eşya depolama hizmetine adım atmış oldu. Ve bu konuda da önemli başarılara imza atmıştır. Bu başarılarına ev eşyası depolama da eklenmiştir.

ev-esyasi
Eşya Depolama Sistemi

Ev eşyası depolama işlemleri evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerinden daha farklı ve zahmetli bir hizmet alanıdır. Evinizin tüm eşyalarını teslim almadan önce ALLİANZ firmasının güvencesinde gerekli sigortalama işlemlerini yapılmaktadır. Eşyalarınızı profesyonel elemanlarımız tarafından de monte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra gerekli etiketleme işlemlerine geçilir. Depolama sistemine uygun olacak şekilde kaç parça ve ne kadar kaplayacak sa ona göre depolarda yer ayrılmaktadır.

Firmamız Geçmişten bu yana elemanlarına profesyonel eğitim vermektedir. Profesyonel taşımacılık eğitimlerine depolama alanında da eğitim vermeye başlamıştır. Konu ile ilgili şuan eşya depolama hizmetlerinde çalışan personellerimizin sayısı yaklaşık 200 civarındadır. Depolama hizmetinde en önemli nokta emaneti mümkün olduğunca korumaktır.

 

Ev Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın tamamı sıfır malzemelerle paketlenerek depolama alanlarına taşınmaktadır. İstediğiniz süreye kadar depolanmaktadır.

Depolama Yerleri En Düşük Kaç TL?

Firmamızın depolama yerleri ile ilgili olarak; en düşük depolama ücreti: 300 TL’den başlamaktadır. Piyasada bulunan diğer firmanın aksine Çolakoğulları Nakliyat en uygun fiyatı vermektedir. Aynı zamanda eşyalarınız özel ambalajlama malzemelerimizle paketlenmektedir. Sizde hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Sigortası Var mı?

Şirketimiz tarafından tüm eşyalarınızın depolama alanına getirilmesi ve depolama alanlarında muhafaza edilmesinde depolama sigortası yapılmaktadır. Çolakoğulları Nakliyat ekibi olarak, tüm eşyalarınızı en kaliteli şekilde depolamaktayız. Bununla birlikte eşyalarınızın paketlenmesini sağlamaktayız. Eşyalarınızın nerde ne şekilde depolandığı isterseniz sizde yerinde görebilirsiniz. 
Tıkla Ara
Mesaj Gönder