Hakkımızda

Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak hakkımızda sayfamızdan firma tarihçemizi öğrenebilirsiniz. 1956 yılından bu yana lojistik sektörüne öncülük etmekte bulunan Çolakoğulları Nakliyat tarafından 1970 yılında yeni bir hizmet dalında daha kendisini kanıtlamak gayesiyle kurulmuştur. Eşya depolama hizmetimizde de edindiğimiz tecrübeyi, hem profesyonel çalışma anlayışımız hem de sektördeki yıllarımıza borçluyuz.

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında verdiğimiz eşya depolama hizmetimizde, öncelikli olarak İkitelli ve Kartal bölgesindeki antrepolarımız, sonrasındaysa irili ufaklı birçok farklı depomuzla sizlere çözümler sunmaktayız. Sunduğumuz çözümler ve esnek fiyat anlayışımız sayesinde bugüne kadar sayısız kurum, kuruluş ve şahısla çalışmış olmanın bizlere kazandırdıklarını, her yeni işimizde siz kıymetli müşterilerimize de aktarmaktayız. Çok doğrudur ki, tecrübe edinilen değil kazanılan bir şeydir. Kazandığımız tecrübeye sayısız iş deneyimi, uzun yıllar ve birçok olumlu referansla bizleri destekleyen değerli müşterilerimiz şahittirler.

Çolakoğulları Depolama, profesyonel anlayışı ve iş ortaklarının emanetlerine gösterdiği değerle anılan, nadide ve kaliteli bir depolama firmasıdır. Depolarımızda saklamamız üzere bizlere emanet ettiğiniz eşyaların boyutu ve miktarı mühim olmaksızın, sizlerle kurduğumuz dostluk bizim iş anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Eşyanızın boyutu ve türü tarafımızca ayrım gözetilmeksizin, göstereceğimiz büyük ehemmiyetle, sizin emanetinize sahip çıkacağımızdan en ufak kuşkunuz olmasın.

Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama

Çolakoğulları Nakliyat & Depolama Hizmetleri

Saygının yanında dostluğu da önemseyen firmamız, profesyonelliğinden ve hizmet kalitesinden asla ödün vermemektedir.

  • Güvencemiz altındaki eşyalarınız için, kiralık eşya depolarımızda her müşterimiz için ayrı bir odacık ayrılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin kendilerine ait eşyaları karışma yahut diğer eşyalardan etkilenme gibi risklerden arındırmaktayız.
  • Firmamız, geniş güvenlik önlemleri ile tüm eşya depolarını ve antrepolarını donatmaktadır. Çolakoğulları Depolama, alanında uzman güvenlik personeliyle çalışmaktadır. Her odada bulunan kameralarla tehditleri izlemektedir.
  • Hiçbir eşyanızın zarar görmemesi üzerine dayalı hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Bundan dolayı  temizlik ve hijyen koşullarının eksiksiz yerine getirilmesi üzerine de şekillenmiş durumdadır. Tıpkı salgın öncesindeki temizlik tedbirlerimizin özenli derecede gerçekleştirilmektedir. Covid19 salgını sonrasında aldığımız ek hijyen önlemlerimiz de daha büyük hassasiyet ile beraber had safhadadır.
  • Eşya depolama hizmetimizi, iş sözleşmesi, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve sigortalama hizmetleriyle beraber sunmaktayız. Bunlar, hem sizlerin hem de bizlerin iş esnasında ve sonrasında karşılaşabileceği şanssızlıkları büyük oranda indirgemektedir. İş gerçekleşirken her ne kadar hassas olunsa da bazen istenmeyen tatsızlıklar yaşanma ihtimali bulunduğundan dolayı, tüm tedbirlerimizi baştan öne koymak bizi birçok huzursuz durumdan da korur.
  • Rutubetli hava, ışık, su, kötü koku ve birçok yıpratıcı unsur eşyalarınızı ciddi manada harap edebilmektedir. Bununla birlikte Kiralık eşya depolarımızda güvenlik ve hijyen tedbirleri almaktayız. Ayrıca depolarımızda sizlere ayırdığımız odacıklarda su baskını, nem ve rutubet gibi durumlara yer yoktur. Bununla birlikte eşya düşmanı tehditleri de büyük oranda aldığımız önlemler mevcuttur. Bu sayede bize emanet bıraktığınız eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan, eşya depolarımızda barındırabilirsiniz.

Firmamız yıllar yılı hizmetine tecrübe, tecrübesine de profesyonellik katmaktadır. Çolakoğulları Depolama firmamız hakkımızda sayfasında başarılarımıza göz atabilirsiniz. Başarılarımız gereği işimizden asla ödün vermemekteyiz. İş kalitesi prensipleri gereğince sizlere en iyi hizmeti sunma gayesinde ısrarcı olduğu kadar iddialıdır. İstanbul’da eşya depolama hizmeti denilince akla firmamız gelmektedir. Siz kıymetli müşterilerimize lojistik alanının birçok tarafında çözümler sunmaktadır. Bu hizmetlerden evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama önde gelenleridir. Ayrıca depolayacağınız eşyalarınızın türü, hizmetimiz üzere fark gözetilmemektedir. Ev ve ofis eşyalarınızı en kaliteli şekilde depolamaktayız.

İş profesyonelliğimizi sektörel alanımızın her bucağında ve türlü hizmetlerimizde sizlere de yansıtmaktayız. Aynı zamanda Çolakoğulları firmamızın lojistik hizmetleri ile tanışın, taşının, depolayın… Hiç değilse sizleri tanımayı, sizlerin de bizi tanımasını canı gönülden arzu ederiz.

Tıkla Ara
Mesaj Gönder