Ofis Eşya Depolama Hizmeti

Ofis Eşya Depolama Hizmeti – Çolakoğulları Nakliyat

Türkiye’in her yerinde profesyonel evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı hizmetleri boy göstermektedir. Eşya depolama alanında evrak dışında mobilya vb malzemelerin depolama işlemlerini gerçekleştiren şirketimiz, profesyonel yapısı ile artık sadece İstanbul değil, diğer tüm illerimizde de aynı hizmet sergilemektedir.

Firmamız ofis eşyası depolama hizmetlerini günlük, haftalık aylık yada yıllık olarak yapmaktadır. Yeter ki siz isteyin firmamız depolama alanındaki tüm imkanlarını sizler için seferber edebilir.

Ofis eşyası depolama işlemlerinden firmamız her zaman ki gibi özen ve itina ile depolamasını sağlamaktadır. Firmamız başarılı iş dünyasının en iyi lojistik şirketlerinden biridir. Ayrıca şirketimiz ofis eşyalarını hem anadolu hem de avrupa yakasında depolamaktadır. Depolama süreleri boyunca firmamız her zaman yapmış olduğu taşıma sözleşmenin dışında depoda duran eşyalarının değeri kadar kişiye veya kuruma özel sigortalama hizmetleri de sağlamaktadır. Firmamız depolama alanında oldukça başarılı bir şirkettir. Aynı zamanda bugüne kadar hiçbir şikayet almamıştır. Siz de firmamız ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar sizlere yakınız. Ofis Eşya Depolama Hizmeti firmamız tarafından en profesyonel şekilde sunulmaktadır. Bununla birlikte ofis taşıma işleminin ne kadar zahmetli olduğunun farkındayız. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için bu zorlu sürecin üstesinden gelmekteyiz. Uzun yıllar boyunca bu sektörde olan ekibimizle, sizlere daima en iyi hizmeti sağlamaya hazırız.

Çolakoğulları Nakliyat olarak, Türkiye üzerinde bulunan birçok firmadan daha farklıyız. Bununla birlikte sizde bizden hizmet aldığınızda bu farkı hissedeceksiniz. Çolakoğulları Nakliyat ekibi olarak, sizlerin en zorlu süreçte yanınızdayız. Dilerseniz bizden hizmet almadan önce sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda hizmetlerimiz ile ilgili paylaşım yapmaktayız. Paylaşımlarımıza göz atarak, hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Sizde kaliteli hizmetimizden en uygun fiyata faydalanmak için bizi arayabilirsiniz. Site üzerinde bulunan iletişim numaramız siz değerli müşterilerimiz için 7/24 açık konumdadır. Böylece günün istediğiniz saatinde numaramızı arayarak, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Aynı zamanda numaradan taşınma ve depolama için randevu oluşturabilirsiniz.

Tıkla Ara
Mesaj Gönder