Ofis Eşyası Depolama

Firmanızda veya ofisinizde bulunan kıymetli ofis eşyalarını üst düzey depolama alanlarımızda sorunsuz bir şekilde muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızın depolama işlemi başlatılmadan önce profesyonel ekibimiz gerekli paketleme işlemlerini yaparak, korunaklı bir şekilde muhafaza etmektedir. Ofis eşyası depolama işlemi gerçekleştirilirken özel paketlenmektedir. Bundan dolayı oluşabilme potansiyeli olan negatif durumların önüne geçiyoruz. Çizilme, kırılma veya bükülme gibi moral bozucu tüm durumların önüne geçmekle kalmayıp ilk gün ki halinin korunmasını da sağlıyoruz. Hali hazırda çalıştığımız tüm firmalarımıza uyguladığımız işlemler, siz yeni Ofis eşyası depolama müşterilerimize de şeffaf bir şekilde sunmaktayız.

Ofis eşyası depolama öncesinde;

Profesyonel ekiplerimizce eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlenir. Kırılabilecek veya çizilmeye müsait eşyalarınız özel olarak paketlenerek nakliye işlemi başlatılır. Eşyalarınızın taşınması sırasında ekip arkadaşlarımız büyük bir titizlikle çalışır. Bu vesileyle olası bir kötü durumun önüne geçmiş bulunmaktayız. Eşyalarınız paketlenip nakile hazır hale getirildikten sonra ofis eşyası depolama büromuza getirilerek indirilmeye başlanmaktadır. Ofis eşyalarınızın yüklendiği sırada gösterilen titizlik ve hassasiyet prosedürü burada da adım adım uygulanmaktadır. Eşyalarınızın nakil işlemi sonlandıktan sonra profesyonel çalışma arkadaşlarımız depolama işlemlerine eş zamanlı olarak başlamaktadır.

Ofis eşyası depolama sonrasında;

Eşyalarınız üst düzey depolanma alanlarında muhafaza edilebilmektedir; Olası nemlenme, rutubet veya renk solmaların önüne geçilmektedir.

Üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır; Olası bir hırsızlık durumuna karşın tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin Ofis eşya depolama sonrasında aklınızın kalmaması için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz. Üst düzey güvenlik önlemleri ile eşyalarınız 7/24 güven altında depolanmaktadır.

Depolanma alanlarımızda olası yangın ve afet güvenlikleri; Depolarımız modern bir altyapıyla kurulmuştur. Bundan dolayı her türlü kapasitesi olup olası tüm yangın ve afetlere karşı korunmalıdır. Kullandığımız teknolojik sistemler neticesinde yangın ve afetlere karşı tam önlemlidir.

Sistematik dizilim; Ofis eşya depolama sonrasında eşyalarınızı geri almak istediğinizde veya taşınması halinde kısa bir süre içerisinde işlem gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız düzenli olarak yerleştirilip, etiketlenmektedir. Aynı zamanda bulunması kısa sürmektedir.

 

Çolakoğlu eşya depolama olarak üst düzey depolama alanlarımızda İstanbul’un dört bir yanında (bkz; tarabya eşya depolama) hizmet vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek size en uygun teklifi alabilir ve binlerce mutlu müşterimizin arasına katılabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Mesaj Gönder