Sigortalı Eşya Depolama Hizmetleri

Ev ya da ofis eşyaları herkes için değerlidir. Özellikle manevi değeri yüksek olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Aynı zamanda sigortalı eşya depolama hizmetleri sayesinde firmanızda saklayabilirsiniz. Evinizde yada işyerinizde yeterli saklama alanı yoksa firmamız sizin yerinize eşyalarınızı güvenle saklıyor. Eşya depolama, belirli bir süre içerisinde eşyalarınızın firmamızda saklanması için size özel kiralanan depolar anlamına geliyor. Bu şekilde geri depolama hizmeti hem size yer kazandırıyor hem de daha pratik oluyor. Sigortalı eşya depolama hizmetleri sayesinde eşyalarınız aynı zamanda güvence altına da alınmaktadır. Örneğin evinizin bodrum katında ya da deposunda sakladığınız eşyalarınız herhangi bir su baskımı karşısında savunmasız ve güvencesiz kalıyor. Firmamıza emanet etmeniz durumunda ise eşyalarınız sadece su baskınlarına karşı değil. Aynı zamanda hırsızlığa karşı da sigortalanıyor.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmetlerinde 0 Risk

Sigortalı eşya depolama hizmetleri firmamız tarafından profesyonel olarak veriliyor. Sözleşme dahilinde yapılan bu hizmet sonucunda kesinlikle bütün haklarını saklı kalıyor. Müşteri temsilcilerimiz sözleşme aşamasında eşyalarınızın yeniden geri teslim edilmesi aşamasına kadar her türlü konuda büyük bir duyarlılıkla sizlere yardımcı oluyor. İşinde uzman ve güler yüzlü personelimiz, depolama hizmeti almak istediğiniz durumlarda evinize kadar gelerek depolama konusunda size detaylı olarak bilgilendiriyor. Aynı zamanda firmamıza emanet etmek istediğiniz eşyalarınız ekiplerimiz tarafından inceleniyor ve fiyat çalışması yapılıyor. Fiyat çalışmasını kabul ederek sözleşmeyi imzalamanız durumunda istediğiniz tarihte eşyalarınız evinizden teslim alınıyor. Sadece bu kadar değil, eşyalarınız yine çalışanlarımız tarafından istediğiniz tarihte yeniden size teslim ediliyor. Bu süreç içerisindeki tespit ve nakliye bedelleri de firmamıza ait oluyor. Sizlere ise hızlı ve kaliteli bir hizmet almanın keyfi kalıyor.

Ev ya da ofis eşyalarınızı depolama konusunda her zaman sigortalı eşya depolama hizmetleri hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Firmamızda sizlere günün 24 saati hizmet veren müşteri destek hattımız bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile görüştükten sonra evinize bir eksper talep edebilir eşyalarınızın depolama fiyatını öğrenebilirsiniz. Daha fazla amatör firmalarla zaman kaybetmeyin. Bizi hemen arayın ve profesyonel çözümlerle siz de tanışın. Firmamızın kaliteli hizmetinden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Depo fiyatlarına bakarak size en uygun teklifi seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki tüm soru ve sorunları çözmenize yardımcı olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Mesaj Gönder